دوشنبه,5,مهر,1400

توجه

Icon
Error

ناوبري
شاخص
استفاده عمومی فروم
تنظیمانت و امکانات پروفایل
خواندن و ارسال پیغامها
راهنماي نرم افزار
پیوستها و تصاویر

برای الحاق کردن یک فایل به یک پیغام شما باید از دکمه پیوست یا از قسمتهای پاسخ دادن به پست و عنوان جدید استفاده نمایید و نمی توانید از قسمت پاسخ سریع استفاده نمایید .

در این صفحه زیر جعبه پیغام متنی به صورت اینکه آیا پیغام شما حاوی پیوست خواهد بود ؟ وجود دارد که با انتخاب آن ،به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن صفحه می توانید فایلهای خود را آپلود نمایید .

برا آپلود فایل از کامپیوتر روی گزینه brows کلیک نمایید .سپس بعد از انتخاب روی دکمه آپلود کلیک نمایید .

به محض کامل شدن عملیات اپلود نام فایل در قسمت بالای آپلود نمایش داده میشود سپس شما می توانید دکمه برگشت را برای برگشت به عنوان کلیک نمایید .

چه نوع فایلهایی می توان استفاده نمود؟حجم فایلهای چقدر می تواند باشد؟

در پنجره پیوست شما لیست انواع فایلی که می توانید آپلود نمایید نمایش داده میشود .همچنین ممکن است حداکثر حجم فایلهای آپلودی نیز در آن قسمت مشخص باشد .

چگونه یک تصویر به یک پست اضافه نمایم؟

در صورتیکه شما تصویری را به عنوان پیوست آپلود کرده باشید به صورت اتوماتیک این تصویر با سایز کوچکتر در پیغام نمایش داده میشود که با کلیک بر روی آن سایز بزرگتر تصویر نمایش داده میشود .

برای قرار دادن تصویری که آن را به عنوان فایل پیوستی آپلود نکرده ایدو تصویر در سایت دیگری قرار دارد می توانید آدرس تصویر را در آن سایت را قرار دهید.اين صفحه در مدت زمان 0.011 ثانيه ايجاد شد.