يکشنبه,1,خرداد,1401

توجه

Icon
Error

قوانين و مقررات انجمن
بررسي و تائيد تمامي ارسالها به اين انجمن براي صاحبان و گردانندگان غير ممکن مي باشد.موارد ارسالي صرفاً بر اساس نقطه نظر و/يا ديدگاه شخص ارسال کننده مي باشد و سايت هيچگونه مسئوليتي را در قبال اين موارد نخواهد داشت.از شما خواسته مي شود در صورتي که احساس مي کنيد ارسال و يا پيغامي سوال برانگيز مي باشد ، گردانندگان اين انجمن را سريعاً در جريان قرار بدهيد.

شما به عنوان کاربر موافقت مي کنيد که از ارسال موارد غير اخلاقي ، توهين آميز ، تنفر آميز، مستهجن ، مبتذل و هرگونه مواردي که بر خلاف قوانين باشند خودداري کنيد.در صورت نقض اين قوانين نام کاربري شما مسدود و اجازه دسترسي شما به اين انجمن از شما گرفته خواهد شد.توجه کنيد که کد آي پي کاربران در زمان ثبت نام جمع آوري مي شود و از آن به منظور اقدام در چنين شرايطي استفاده خواهد شد.

شما به عنوان کاربر موافقت مي کنيد که صاحبان و گردانندگان اين انجمن مجاز به حذف ، ويرايش ، انتقال و بستن عناوين ارسالي شما در مواقع ضرورت مي باشند.شما به عنوان کاربر موافقت مي کنيد که اطلاعاتي را که وارد خواهيد کرد در بانک اطلاعاتي سايت ذخيره مي شود.اين اطلاعات به هيچ عنوان به شخص حقيقي و حقوقي ثالث بدون اجازه شما داده نخواهد شد.سايت و گردانندگان آن هيچ مسئوليتي را در قبال نفوذ احتمالي و غير قانوني به سايت که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شما شوند نخواهند داشت.

اين انجمن از سيستم کوکي به منظور ذخيره اطلاعات بر روي سيستم شما استفاده مي کند و اين اطلاعات حاوي مطالبي که شما در بخش بعدي وارد مي کنيد نمي باشد و فقط به منظور افزايش و بهبود کارائي و استفاده شما از اين انجمن خواهد بود.آدرس پست الکترونيکي که وارد مي کنيد فقط به منظور تائيد حساب کاربري و مراحل ثبت نام مي باشد و يا در مواقعي که رمز عبور خود را فراموش ميکنيد.

شما به عنوان کاربر موافقت مي کنيد که از هيچگونه ابزارهاي خودکار ثبت نام و ارسال هرزنامه استفاده نکنيد.در غير اينصورت و تخطي از اين مورد به ما اين اجازه را مي دهيد تا به طور مداوم پيگيري و تحقيق را به منظور شناسايي شما و رديابي سرور اينترنتي انجام دهيم.


با کليک بر روي دکمه "قبول دارم" شما ملزم به پذيرش و رعايت تمامي قوانين اين انجمن هستيد و در صورت تخطي با شما برخورد خواهد شد.اين صفحه در مدت زمان 0.241 ثانيه ايجاد شد.